KONTAKT

MONTOSTAL SILESIA Sp. z o.o.
42-436 Pilica
Kocikowa ul. Wola Kocikowa 3

BIURO: +48 32 646 60 43

Justyna Dziad – Dyrektor Generalny
T: +48 570 080 441
E: justyna.dziad@montostalsilesia.pl

Dawid Dziad – Dyrektor Realizacji
T: +48 570 080 451
E: dawid.dziad@montostalsilesia.pl

Martyna Janocha – Kierownik Personalno-Administracyjny
T: +48 690 080 457
E: martyna.janocha@montostalsilesia.pl

Tadeusz Dziad – Koordynator Realizacji Montażowych
T: +48 570 080 871
E: tadeusz.dziad@montostalsilesia.pl

Mateusz Leboszka – Koordynator Realizacji Montażowych
T: +48 570 080 971
E: mateusz.leboszka@montostalsilesia.pl

Wojciech Klamiński – Koordynator Realizacji Technologicznych
T: +48 570 080 972
E: wojciech.klaminski@montostalsilesia.pl

Adrian Wydra – Kierownik Techniczno-Handlowy
T: +48 570 080 831
E: adrian.wydra@montostalsilesia.pl

Kamil Machura – Serwis maszyn budowlanych
T: +48 690 080 579

Nip 649 230 37 31
Regon 363180883
KRS 0000589782

Siedziba Firmy

Oddział Techniczny