KONTAKT

HomeKONTAKT

Montostal Silesia Sp. z o.o. Office

ul. Kościuszki 236
42-440 Ogrodzieniec
Nip 649 230 37 31
Regon 363180883
KRS 0000589782
Godziny otwarcia:
Pn – Pt od 07:00 do 16:00
E: biuro@montostalsilesia.pl
Justyna Dziad – Dyrektor Generalny
T: +48 570 080 441
E: justyna.dziad@montostalsilesia.pl
Agnieszka Perczak – Kierownik działu finansowego
T: +48 570 080 037
E: agnieszka.perczak@montostalsilesia.pl

Montostal Silesia Budownictwo

Dawid Dziad – Dyrektor działu realizacji
T: +48 570 080 451
E: dawid.dziad@montostalsilesia.pl
Martyna Janocha – Kierownik działu kontraktów
T: +48 690 080 457
E: martyna.janocha@montostalsilesia.pl
Adrian Wydra – Kierownik działu realizacji
T: +48 570 080 831
E: adrian.wydra@montostalsilesia.pl

Montostal Silesia / Serwis / Rentals

ul. 11 Listopada 2 Hala nr 4
42-400 Zawiercie
Godziny otwarcia:
Pn – Pt: od 06:00 do 16:00
So: od 06:00 do 12:00
Justyna Kowal – Kierownik działu logistyki i wynajmu
T: +48 570 080 081
E: justyna.kowal@montostalsilesia.pl
Mariusz Krzak – Kierownik serwisu maszyn i pojazdów
T: +48 690 080 637
E: mariusz.krzak@montostalsilesia.pl
Wojciech Fit – Kierownik warsztatu samochodowego
T: +48 690 080 939

Montostal Silesia Sp. z o.o. Office

Montostal Silesia / Serwis / Rentals