KONTAKT

HomeKONTAKT

Justyna Dziad – Dyrektor Generalny
T: +48 570 080 441
E: justyna.dziad@montostalsilesia.pl
Martyna Janocha – Kierownik Administracji
T: +48 690 080 457
E: martyna.janocha@montostalsilesia.pl
Dawid Dziad – Dyrektor Realizacji
T: +48 570 080 451
E: dawid.dziad@montostalsilesia.pl
Adrian Wydra – Kierownik Techniczny
T: +48 570 080 831
E: adrian.wydra@montostalsilesia.pl
Mariusz Krzak – Kierownik Oddziału Technicznego i Serwisu
T: +48 690 080 637
E: mariusz.krzak@montostalsilesia.pl
Siedziba firmy
Montostal Silesia Sp. z o.o.
ul. 11 Listopada 2/4
42-400 Zawiercie
Nip 649 230 37 31
Regon 363180883
KRS 0000589782
Biuro
T: +48 570 080 086
E: biuro@montostalsilesia.pl
Biuro czynne:
Pn – Pt od 08:00 do 16:00
Media
Montostal Silesia Budujemy Dla Przemysłu

Montostal Silesia Firma Budowlana z Doświadczeniem.
Na polskim rynku od 2010 r.
Obecnie jesteśmy rozpoznawani jako godny zaufania partner. Zdobyte doświadczenie i wiedzę przekładamy bezpośrednio na fachowe doradztwo. Indywidualnie przygotowujemy propozycje współpracy oraz pomagamy w wyborze odpowiednich rozwiązań technologicznych.

KONTAKT
Copyright © LS WEB Technologie 2022